контекст
Контекстна реклама – що це і як працює! Ви створили сайт для свого бізнес проекту, але бажаної, прогнозованої вигоди він вам не приносить. Значить на ваш сайт приходить мало платоспроможних клієнтів, немає належного трафіку. Підвищити трафік і залучити нових відвідувачів на свій ресурс можна багатьма способами. Найбільш дієвою технологією по збільшенню інтернет-трафіку є контекстна реклама. Вам потрібна контекстна реклама агентство СЕО ХІТ, то що вам потрібно, ми довгий час успішно працюємо в наших кейсах сотні успішних компаній, яким ми допомогли залучити доросле, платоспроможну аудиторію . Контекстна реклама – це текстові, графічні та візуальні (відео) оголошення, які відображаються інтернет користувачеві, згідно їх пошуковим запитам в браузерах. Також реклама може відображатися виходять з історій переваг і побажань користувача.

Замовити налаштування контекстної реклами

Ціна на контекстну рекламу у різних компаній і головний виконавчий директор фахівців різна. В основному вартість настройки контекстної реклами безпосередньо залежить від кількості показів і від кліків (переходів) користувачів по цій самій рекламі. Налаштування контекстної реклами ціна також залежить від рівня конкуренції в тій чи іншій тематиці, існує 4 групи тематичної конкуренції:
 • Низька.
 • Середня.
 • Помірна.
 • Висока.
В основному цінова політика, наприклад, у такого гегемона, як Гугл будується на кшталт аукціону. Тобто, та компанія або фізична особа, яка запропонує більше фінансових коштів, відповідно виграє і його оголошення, реклама стає в пріоритеті. Замовити контекстну рекламу в Харкові за оптимальною вигідною ціною можна без будь-яких проблем в нашій студії. У нас працюють тільки перевірені роками фахівці, які можуть без проблем підвищити трафік відвідуваності у будь-якого сайту або програми. Контекстна реклама ділиться по типу розміщення на: · Тематична реклама – це та реклама, яка відображається, показується на сайтах в спеціально відведених в вихідному коді місцях. До неї відносяться не тільки звичні нам всім банери, а й відеозаставки, динамічні картинки і так далі. · Пошукова реклама – це ті оголошення, які показуються відразу під пошуковим рядком браузера, а також в кінці кожної сторінки видачі. Такі оголошення показуються не тільки на самій сторінці інтернет-браузера, а й в картах, а також в каталогах і на інших сторонніх майданчиках. Налаштування контекстної реклами – це складний багатоскладовий процес, який вимагає від людини багато знань, як теоретичного, так і практичного характеру. Налаштування контекстної реклами Гугл включає в себе:
 • Визначення ЦА (цільової аудиторії), яка відповідає саме вашій компанії.
 • Підбір ключових слів і фраз.
 • Підготовка компанії.
 • Організація структури аккаунту.
 • Складання оголошень на базі ключовий семантики.
 • Налаштування розширень.
 • Наповнення тегами.
У нас в нашій компанії можна без проблем замовити налаштування контекстної реклами Яндекс, ми досконало знаємо алгоритм роботи цієї пошукової системи і професійно з нею працюємо.

Вартість настройки і ведення контекстної реклами 3500 грн.

Ціна на даного характеру послуг у нас лояльна, ми – це клієнт орієнтована компанія, яка інтереси клієнтів ставить на перше місце. Контекстна реклама оцінюється від кількості кліків, показів і конверсії за оголошеннями. Взагалі на дане просування впливає дуже багато різноманітних факторів аж до часу доби. Ми зводимо вартість кліка до двох знаменників:
 • Якість трансльованих оголошень.
 • Конкуренція.
Вам потрібен аудит контекстної реклами в Харкові, тоді краще місця, ніж наша компанія «СЕО ХІТ» вам просто не знайти. На сучасному ринку працює класичний закон «попиту та пропозиції», чим більше компаній претендують на розміщення оголошення, тим воно відповідно буде коштувати дорожче. Замовити налаштування контекстної реклами в Україні в нашій організації дуже просто. Для цього вам необхідно залишити заявку вдавшись до допомоги класичної лаконічної форми зворотного зв’язку. Також ви можете зателефонувати і замовити дану послугу безпосередньо скориставшись зазначеними на сторінках нашої організації контактними номерами телефонів.

Наші послуги по рекламі

Банерная реклама

Розміщення банерів на цільових ресурсах в інтернеті. 

Гугл шопінг

Розміщення банерів на цільових ресурсах в інтернеті.

Реклама в ютубі

Рекламування продукту в ролику. 

Переваги контекстної реклами

З Вами працюють

PCC-фахівець

Підберемо аудиторію
Оформимо рекламні оголошення
Повна аналітика трафіку
Звіти по залученому трафіку

Аккаунт-менеджер

Індивідуальний підхід до клієнта
Виконання всіх необхідних клієнту завдань

Копірайтер

Креативний підхід та відкрите мислення Робота з графічними редакторами Створення унікального рекламного контента

 • Для молодих сайтів, з яких клієнтів потрібно отримати відразу.
 • Якщо у ваш бізнес має висококонкурентний ринок.
 • Як доповнення до SEO просування.
 • Коли у вас оновлення товару або акція.

Контекстна реклама працює вибірково за сферами інтересів цільової аудиторії, що підвищує їх відгуки. 

Вигляд інтернет-реклами, основна мета поширення текстових об’яв. Публікації відображаються у пошуку, залежно від запиту користувача у пошуковій системі.

Google Ads рекламний онлайн-сервіс, який дозволяє розміщувати оголошення на сторінці результатів пошуку Google. Оголошення виглядають практично ідентично звичайним результатам пошуку і мають єдину відмінність – маленьке слово “Реклама” чорного кольору.