раскрутка сайта

Розкрутка сайту (Харків) Україна

Розкрутка сайту – що потрібно знати XXI століття – це епоха глобальної комп’ютеризації, на сьогоднішній день, мабуть, немає людини, навіть у найвіддаленішому куточку планети, яка б не чула і не користувався всесвітньою мережею інтернет. Інтернет став для всіх нас не тільки невичерпним джерелом інформації, але і тим інструментом за допомогою якого можна дуже і дуже ефективно будувати свій бізнес і заробляти солідні грошові кошти.
Google – найпопулярніша і масштабна пошукова система інтернету. Тому для того щоб ваш сайт не просто «висів» на просторах інтернету, а приносив вам реальний дохід, його необхідно, як то кажуть на професійній мові програмістів правильно «розкрутити».
Вам необхідна розкрутка сайту в Харкові, тоді наша професійна студія – це те що вам потрібно. У нас великий досвід в просуванні різнопланових сайтів і віртуальних додатків. Ми займаємося не тільки розкручуванням сайтів в Харкові, а й займаємося навчанням студентів просуванню і контекстній рекламі.
Розкрутка сайту ціни від студії SEO HIT
Вартість розкрутки сайту якщо порівнювати нашу студію з аналогічними ресурсами, то у нас ціни на порядок відрізняються, в меншу сторону. При цьому звертаючись до нас, за допомогою в просуванні свого сайту, Лендінзі або інтернет-магазину ви гарантовано отримаєте приплив «живого» трафіку на свій ресурс, який обов’язково приверне для вас нових клієнтів або збільшити продажі.
Що необхідно, щоб швидко і максимально ефективно просунути сайт в пошуковій системі Гугл в топ.
По-перше, в силу того, що в даний час з’явилося просто незліченна кількість гаджетів, від смартфонів до ноутбуків і планшетів, ваш сайт повинен обов’язково володіти адаптивної структурою. Це означає те, що ваш ресурс, повинен правильно, тобто коректно відображатися (без багів) і звичайно ж правильно працювати на всіх без винятку гаджетах.
Також дуже важливо при просуванні правильно зібрати семантичне ядро, а саме точно підібрати ключові слова і фрази, за якими буде здійснюватися висновок сайту на перші сторінки в пошукових службах. Це вкрай важливий і відповідальний етап довіряти який стоїть тільки професіоналам. Наші СЕО-фахівці допоможуть вам підібрати правильне, що працює семантичне ядро і здійснять ряд робіт по впровадженню його на вашу платформу.
Контент
вартість розкрутки сайту безпосередньо залежить від якості контенту (наповнення) який на ньому розміщується. В наш час, в епоху інформації, якості контенту безпосередньо впливає на просування і утримання клієнтів. Якщо на вашому ресурсі, буде розміщений не якісний, неправдивий або не рідкість контент, який до того ж буде переповнений заспамленності текстами що містять великий відсоток «води». Те, в такому випадку сподіватися на вихід в ТОП лист пошукачів не варто. Замовити розкрутку з написанням оригінального, якісного контенту, який буде цікавий людям можна без проблем в нашому центрі. У нас працюють копірайтери та контент-менеджери вищого класу з великим багажем знань і досвідом. Базові, основні методи розкрутки сайту в гугл:
  • SEO – пошуковий маркетинг. Це багатоетапний процес, який складається з цілого комплексу робіт, від виявлення і виправлення технічних огріхів, до наповнення сторінок контентом і зовнішньої оптимізації.
  • SMM – розкрутка в соціальних мережах. Основна мета привернути клієнтів, які вважають за краще отримувати контент з соціальних мереж.
  • Прямий маркетинг, директ. Розсилка SMS або Email листів.
  • Відео. Даний маркетинг орієнтований на залучення цільової аудиторії, яка визначається при складанні семантичного ядра сайту.
  • Контекстна реклама або видача рекламних оголошень.
Розкрутка сайту в Google має одне фундаментальне, головне правила, а саме, застосування тільки «білих» методів просування, таким чином ви зможете убезпечити свій сайт від попадання в блокувальні фільтри пошукових систем. Seo розкрутка сайтів базується на канонах ранжирування пошукових систем, вони, як все інтернет технології не стоять на місці, а регулярно оновлюються і доповнюються новими вимогами.

Етапи робіт

Малий та середній бізнес

6500 грн.

E-COMMERCE проекти

12000 грн.

Інформаційні ресурси

15800 грн.

Англомовні

сайти

18000 грн.

SEO (англ. Search Engine Optimization) – комплекс дій спрямованих на внутрішні і зовнішні чинники сайту для підняття його у видачі пошукової системи за запитами користувачів

Перші результати SEO просування буде видно через 2-3 місяці після початку робіт. При використанні в комплексі контекстної і таргетированной реклами буде видно відразу після запуску рекламних компаній.

Укладається договір з фінансовими гарантіями

Отримання щомісяця звіту

Під кожен проект виділяємо команду

Підписання договору з фінансовими гарантіями

Залишити заявку

Залишилися питання? Напишіть нам

Телефонуйте в будь-який час
Адреса
м. Харків, проспект Науки, 56
By filling out this form and clicking submit, you agree to our Политика конфиденциальности