Що входить до послуги: "Просування інтернет магазину"

Аналіз конкурентів

Складання ТЗ

Складання СЯ

Зовнішня оптимізація

Внутрішня оптимізація

Аналітика трафіку

просування інтернет магазину

Просування інтернет магазинів Харків

Ефективне просування інтернет-магазину – ваша компанія серед лідерів

Багато галузей бізнесу починали переходити в онлайн-режим або відразу створюються з нуля. Тримати сайт особливо вигідно магазинах, що цілком зрозуміло: не потрібно орендувати склади і площа, а також тримати найманий персонал. Стрімке перехід різної торгівлі відзначається з кожним днем саме онлайн.  Користування інтернет-майданчиком має бути простим і доступним. У плані схожості товарів, ідентичних ресурсів безліч, тому серед розмаїття ваш магазин може загубитися. В цьому випадку правильне рішення – професійне SEO продвижение интернет-магазина , помогающее выделиться среди конкурентов и привлечь большую аудиторию пользователей. 

Як відбувається процес, просування інтернет-магазину України

На початковому етапі проводиться технічний аудит, що дозволяє виявити наявні проблеми правильного функціонування сайту. На підставі отриманих даних, виправляються помилки, фахівці грамотно налаштовують основу платформи. Звернувшись до послуг компаній, багато хто задається питанням, скільки потрібно грошей для розкрутки інтернет-магазину? Вартість включають безпосередньо розробку ресурсу, а також подальшу оптимізацію і технічну підтримку. Основні критерії успішного розвитку інтернет ресурсу:
 • Інформативність. Головне – довіра користувачів. Якщо на сайті буде мало інформації або повна її відсутність про способи оплати, доставки, актуального прайсу і характеристик товару, то навряд чи відвідувана аудиторія зростатиме. Для пошукових систем цей параметр також важливий. 
 • Максимум користі. Необхідні відомості для користувача повинні бути легкодоступними, щоб можна було без проблем знайти відповіді на будь-які питання.
 • Достовірність інформації. Несправжні ціни, а також інші дані можуть сильно вплинути на імідж магазину. Тому необхідно регулярно відстежувати оновлення даних і актуалізувати інформацію на сторінках.
 • Зручний інтерфейс і не переобтяжений дизайн. Для будь-якої категорії користувачів, здійснювати покупки повинно стати хвилинною справою на інтуїтивно зрозумілому рівні. 
Послуги з просування інтернет-магазину необхідні і для молодої майданчика. У цьому випадку спочатку проводиться ретельне вивчення ніші, в якій вона себе позиціонує. Розуміння про конкуренцію і затребуваності впливає на SEO-стратегію, вартість просування і час, необхідний для досягнення позицій в ТОПі.

Особливості стратегії та вартість розкрутки інтернет магазину

Перш ніж приступати до просування, фахівці створюють ефективну стратегію. У ній чітко прописані заходи, необхідні для розкрутити сайт, як будуть усунуті помилки і особливості подальшої співпраці з інтернет-магазином.   Способи та просування сайтів інтернет магазинів України залежить від основних факторів: 
 • спрямованості торгового майданчика;
 • поточного стану ресурсу, наявності помилок в його структурі;
 • асортименту продукції, що реалізується сайтом;
 • від бюджету замовника;
 • конкуренції в даній галузі, до якої відноситься магазин;
 • подальша розробка планів.
Замовити розкрутку інтернет-магазину набагато вигідніше і результативніше. Фахівці зможуть грамотно проаналізувати ситуацію, щоб вивести майданчик в ТОП. Підсумок правильної і успішної розкрутки – збільшується трафік і відповідно продажу клієнта. Добре розкручений ресурс більше пізнаваний, а відповідно має більше покупців.  Самому займатися просуванням складно. Набагато ефективніше залучити компанію фахівців. Розкрутка інтернет-магазину ціна Україна залежить від кількох основних параметрів. Це і цілі клієнта, оцінка конкуренції в певній галузі, поточний стан торговельного майданчика. Тому вартість просування варіюється, і назвати остаточну суму можуть фахівці після розробки стратегії.   Багатьох клієнтів, що реалізують свій проект, хвилює SEO просування інтернет-магазину ціна и терміни. Перші очікувані результати досягаються після чотирьох-п’яти місяців роботи. У деяких випадках мінімальний термін розкрутки з уже стабільними результатами досягається через півроку. 

Основні моменти розкрутки ІМ

Пакет комплексної розкрутки включає певні заходи, в кожному конкретному випадку строки можуть різнитися. Заходи зазвичай складаються з етапів:
 • пошукового аудиту сайту;
 • аналіз, ресурсу, орієнтованого на користувача;
 • складання семантики;
 • внутрішня і зовнішня оптимізація.
SEO просування підходить як для маленьких, так і великих інтернет-магазинів. Даний метод розкрутки вважається менш витратним і дає тривалі результати. Це стосується високого ступеня ранжирування пошуковими системами. Где заказать раскрутку интернет магазина? Питання актуальне для багатьох компаній. Ви можете звернутися до команди компетентних фахівців SEO HIT. Замовляючи просування вашого онлайн-бізнесу у нас, клієнт отримує гарантію швидкого і якісного результату. 

Інтернет магазин
500 товарів
10 000 грн.

Інтернет магазин
1000 товарів
16 000 грн.

Інтернет магазин
2000 товарів
24 000 грн

Залишити заявку

Залишилися питання? Напишіть нам

Телефонуйте в будь-який час
Адреса
м. Харків, проспект Науки, 56
By filling out this form and clicking submit, you agree to our Политика конфиденциальности