Наповнення сайтів/інтернет магазинів

наповнення інтернет магазіна товарамі

Скільки коштує заповнити інтернет магазин

Професійне наповнення сайту та інтернет магазинів Для того, щоб ваш сайт або інтернет-магазин приносив вам прибуток або регулярний приплив платоспроможної аудиторії, недостатньо правильно написати вихідний код і зверстати промальований дизайнером веб-макет. Дуже важливо правильно заповнити свій ресурс вмістом, контентом. Контент – це інформаційний вміст ресурсу, за яким приходить користувач. За поняттям контент потрапляють: статті, фотографії, аудіо та відеоповідомлення, анімація, банери тощо. Перш ніж запускати в роботу свій сайт або ІМ (інтернет-магазин), необхідно заздалегідь визначитися з напрямком. Для цього дуже важливо намітити собі ЦА (цільову аудиторію), коло цікавих їй тим і те, які завдання вирішуватиме ваш майбутній проект. Самостійно, без належних навичок та досвіду скласти правильну стратегію розвитку інтернет-проекту неможливо. Тому, щоб ваш ІМ почав з перших тижнів існування в інтернет-площині приносити вам прибуток, необхідно замовити наповнення сайту товарами в Україні.

Послуги з наповнення інтернет-магазину

Варто розуміти, що для того, щоб отримувати прибуток зі свого ресурсу, контент на ньому не обов’язково має бути орієнтований на прямі продажі. Контент на інтернет сайтах може бути:
 • Інформативним
 • Залучаючим
 • Іміджевим
 • Пізнавальним
 • Розважаючим
Наповнення інтернет магазину має бути максимально корисним аудиторії та містити виключно перевірені та достовірні факти. Відвідувач повинен отримувати інформацію, яку він шукає за ключовими запитами. Тому тексти, які будуть розміщуватися на сторінках вашого сайту, повинні бути обов’язково СЕО адаптованими. Унікальність! Ваш контент має бути унікальним, у мережі не повинно бути кількох 100% копій тієї чи іншої інформації. Пам’ятайте, наявність у вас скопійованого, чужого контенту пошукові служби розцінюють, як злодійство, плагіат. Такі ресурси погано ранжуються і не потрапляють у ТОП пошукової видачі Google. Наповнення текстами! Текстове наповнення – це тексти, які розміщені на сайті. Під таким контентом мають на увазі текстовий вміст основних сторінок (дерево) сайту: головна, про нас, опис послуг, категорії товарів. Текстове наповнення для свого ресурсу можна генерувати декількома способами:
 • Копірайтінг
 • Рерайтинг
 • Переклади
 • Копіпаст (не ефективний спосіб наповнення)
Заповнення карток товару ціна роботи В даний час важко зустріти людину, яка хоча б раз не купувала товари в інтернеті. Всі ми уявляємо, як виглядають картки товару. Це головне фото, кілька додаткових, короткий або повний опис, характеристики тощо. Самі картки не заповняться, для цього необхідно залучати до роботи спеціаліста з контенту (контент-менеджер). Наповнення інтернет-магазину ціна роботи спеціаліста залежить від рівня його кваліфікація. Наші фахівці займаються наповненням комплексно, тобто під ключ. Ми пишемо унікальні структуровані тексти, обробляємо та робимо ексклюзивними фото, прописуємо ключові запити тощо. Під час роботи над контентом наші маркетологи детально вивчають тренди та аналізують конкурентів. Вивчаючи конкурентів «колег», ми визначаємо їхні сильні та слабкі сторони. Такий моніторинг ринку дозволяє нам переймати позитивні якості конкурентів із нашої ніші та уникати зроблених ними помилок.

Наповнення сайту товарами у Харкові

Наші фахівці в процесі роботи над вашим контентом використовують лише правильні алгоритми, які дійсно працюють та залучають на сайт платоспроможну аудиторію. Наповнення сайту в Україні від нашої компанії буде швидким, ефективним та інформативним. Ми дотримуємося наступних правил заповнення:
 • Інформативний, короткий опис, зрозумілий для клієнта
 • Тільки унікальний контент, який допомагає ранжувати
 • Красиві, чіткі та яскраві ілюстрації, які максимально відображають товар
 • Подаємо огляди на товар
 • Використовуємо презентації
 • Опираємося на думки експертів тощо
Наповнення сайту ціна від нашої професійної студії набагато нижча за ринкову. При цьому ми займаємося реалізацією всіх видів контенту, виконуємо великі обсяги робіт і ніколи не займаємося копіпастом і плагіатом. Ми розраховуємо ціну за свою роботу індивідуально для кожного клієнта, пропонуємо способи економії та обов’язково надаємо постійним замовникам солідні знижки. Заповнення карток товару вакансії в Україні на послуги професійніх стрімко зменшуються. У нашій студії ви зможете замовити послуги професійних контент-менеджерів без особливих зусиль і за демократичну ціну.