Изучение целевой аудитории

Розробка LANDING PAGE Україна

Лендінг – це основна або просто сторінка для рекламної акції. Найголовніша умова – на Лендінзі повинна бути тільки одна послуга або один товар. Якщо у вас різні товари або послуги, більш ніж кілька штук, то для вас Лендінгем не підійде. Це одностранічнік, посадкова сторінка. І його мета зібрати заявки або інформацію. Це не магазин і не візитка.
У компанії SEO HIT – можна замовити розробку Лендінг пейдж в Харкові, за доступною ціною. При цьому – потрібно врахувати деякі моменти:

1. Перш ніж починати розробку сайту, необхідно вивчити вашу цільову аудиторію. Без цього просування сайту буде просто на обум. А сайт на обум- це просто слив бюджету.
2. На першому ж екрані має стати зрозуміти хто ви. Чого взагалі хочете добитися цим Лендінзі. Продати? Надати послугу? Яку? Розповісти максимально ємко і зрозуміло про це на першому екрані. Щоб клієнт зрозумів що ви унікальні, ніж саме і що взагалі хочете від нього .Перший екран найголовніший, і якщо ви не зацікавите їм – відвідувач закриє сайт.
3. На другому і далі екранах, розкажіть вже докладніше про те, що ви продаєте і які послуги надаєте. Опишіть Ваші переваги і вигоди. Чому клієнт повинен звернутися саме до вас. Головне не писати факти ваших конкурентів.
4. Додавайте унікальні картинки в хорошій якості. Можна з фотостоков, але тільки в певних випадках.
5. Контакти. Чим більше засобів зв’язку з вами, тим більше довіри до вами. Міський телефон, мобільний, пошта керівників, пошта менеджерів, соцмережі.<

Особливості роботи з нами

Швидка швидкість завантаження

Продаючий дизайн

Зручна CMS

Доступна ціна

Зручне обслуговування

Зручний для реклами

Тарифні плани

3D render of robot navigating through computer window
3D render of a robot and blank sign

Етапи роботи