Internet online shopping concept with laptop and shopping-cart.Vintage tone retro filter effect, soft focus(selective focus)

Вартість створення інтернет-магазину?

Створення інтернет-магазину ціна

Якісного бізнес-проекту, що стабільно працює.
В даний час, для того щоб отримувати максимальний прибуток від бізнесу і взагалі «залишатися на плаву» і працювати в плюс, мало просто вести прямі продажі. Коли людина, власник бізнесу чи найманий робітник безпосередньо контактує з потенційним покупцем клієнтом, пропонуючи йому свої товари чи послуги.
Сьогодні, у час інноваційної революції та в епоху глобальної дигіталізації успішний бізнесмен – це та людина, яка зуміла трансформуватися та вивести свою справу в інтернет-простір.

Для того, щоб вивести свій торговий ресурс і почати заробляти з непрямих продажів, в режимі реального часу достатньо створити свій корпоративний сайт або інтернет-магазин.
Запустити в роботу ІМ (інтернет-магазин) досить просто, зробити це можна навіть без залучення фахівців всього за один-два вечори. Існує досить кількість платних ресурсів, конструктор сайтів, де створити для себе ресурс можна вже за заздалегідь готовими шаблонами дотримуючись чітких покрокових інструкцій.

Після того, як макет буде готовий вам потрібно буде просто через систему управління контентом наповнити магазин товарами. Але, чи є сенс у такому ресурсі, адже від швидкості конверсія не зросте. Загалом частка продажів від такого, на перший погляд, дуже симпатичного магазину буде якщо не нульовою, то точно мінімальною.

Створення інтернет-магазину ціна в Харкові

Для того щоб отримати якісний інтернет магазин, який вже з перших днів перебуватиме в ТОП видачі пошукових систем і приноситиме вам стабільний прибуток необхідно звертатися за допомогою до фахівців. Наша компанія протягом багатьох років успішно займається розробкою корпоративних сайтів, лендінгів та інтернет-магазинів.


Ми маємо великий штат досвідчених програмістів. Нами виконано сотні успішних кейсів для різних компаній та приватних осіб.
Ми – це студія, яка комплексно займається розробкою онлайн-ресурсів, у нас можна замовити інтернет-магазин під ключ. Ми, як команда досвідчених та висококваліфікованих професіоналів готуємо продукт для своїх клієнтів з етапу формування стратегії розвитку та дизайну магазину до моменту наповнення контентом та просування.
Замовити інтернет-магазин в Україні можна у багатьох компаніях або навіть у приватних осіб – фрілансерів. Але, вкрай складно підібрати для себе студію чи виконавця, які б володіли достатнім досвідом та сучасними знаннями в галузі кроссбраузерного адаптивного програмування.


Дуже важливо для майбутнього прибутку створити інтернет-магазин в Україні, який би коректно із суворим дотриманням дизайну відображався у всіх сучасних і «не дуже» (йдеться про Internet Explorer) браузерах. Також варто акцентувати увагу при написанні коду ІМ на тому, щоб майбутній ресурс не тільки добре відображався на стандартних персональних комп’ютерах, але й на інших ресурсах та гаджетах: мобільні телефони, планшети, ноутбуки і таке інше.
Адаптивність є важливим фактором, адже за статистикою більшість покупок люди роблять саме зі смартфонів і планшетів, перебуваючи поза межами будинку, по дорозі на роботу, у громадському транспорті або в кафе.
Виходячи з дизайну, технічної складності проекту, адаптивності, кросбраузерності та інших важливих нюансів формується вартість створення інтернет-магазину в Харкові.

Зручність та комфорт роботи з цінами, контактами, замовленнями, товарами та текстовим наповненням – ось запорука правильно створеного інтернет-магазину!


Управління всім функціоналом ІМ має бути максимально простим та зрозумілим. Тому магазин після того, як написано вихідний код, необхідно обов’язково «посадити» на сучасну систему управління контентом (CMS).
За допомогою адміністративної панелі управління можна не тільки швидко змінювати інформаційний вміст сайту, а й коригувати дизайн, створювати та видаляти посадкові сторінки та вести аналітику продажу та просування свого ресурсу.
Власників бізнесу, які вирішили створити під свою товарну групу онлайн-ресурс насамперед цікавить питання, яка вартість створення інтернет-магазину. Розробити та запустити інтернет магазин ціна в Харкові залежатиме в першу чергу від складності проекту та його структури.
SEO – лояльність чи дружність
Для того, щоб досягти бажаного результату у продажах через інтернет-магазин мало створити красивий і технічно правильно написаний ресурс. Щоб постійно залучати платоспроможних клієнтів, необхідно серйозно займатися пошуковим просуванням.
Згідно з аналітичними даними, інтернет-магазини в середньому отримують з органічного трафіку 34-35% всіх клієнтів. Це велика цифра, тому перш ніж запускати в роботу сайт необхідно підвести його під наступні СЕО-вимоги:

  • Присутність XML карти сайту та rodots.txt
  • Читабельність посилань товарів та розділів
  • Можливість швидко прописувати мета-дані
  • Інтеграція мікророзмітки
  • Підключення аналітики

Розробка інтернет магазину в Україні обов’язково має вестися з погляду безпеки як власника, так і потенційних клієнтів. Наша компанія здатна зробити інтернет магазин ціна в Харкові, якого буде набагато нижче, ніж у більшості компаній і студій.
У нашу вартість створення сайту входить підбір надійного та стабільно працюючого, без збоїв движка та хостингу. Ми для своїх клієнтів підключаємо SSL сертифікати (протоколи https), що суттєво підвищує безпеку інтернет-з’єднання, лояльність користувача та рейтинг у пошуковій видачі.


Замовити сайт для бізнесу у Харкові (Дніпро) через нашу інтернет-студію дуже просто. Все, що вам необхідно зробити, так це скористатися класичною формою зворотного зв’язку. Після надсилання форми зі своїми короткими контактними даними, ми протягом декількох хвилин зв’яжемося з вами і проконсультуємо з усіх питань, що вас цікавлять. Також ви можете зателефонувати нам за вказаними на сайті номерами телефонів та замовити розробку інтернет-продукту.

Індивідуальна розробка

Унікальний дизайн
Створення функціоналу

Шаблонні сайти

Адаптивний дизайн
Розробка інтернет-магазину

З Вами працюють

Аккаунт-менеджер

Індивідуальний підхід до клієнта
Виконання всіх необхідних клієнту завдань

Дизайнер

Створення макета
Графічних елементів

Програміст

Створення функціоналу
Виконання необхідних клієнту завдань

Прораховується індивідуально від 10 000 грн.

Відгуки про компанію SEO HIT - позитивні. СпасибІ за розроблений сайт і окрема подяка, викладачеві Марині - за навчання по користуванню адмінкой. Рекомендую.
Сергій Бобров
Звернулася в компанію з розробки сайтів SEO HIT. Хлопці зробили шаблонний інтернет- магазин. Дуже приємна ціна і терміни розробки. Дякую за виконану роботу.
Анна

Залишити заявку

Залишилися питання? Напишіть нам

Телефонуйте в будь-який час
Адреса
м. Харків, проспект Науки, 56
By filling out this form and clicking submit, you agree to our Политика конфиденциальности