Разработка свйта

Розробка сайту – особливості, нюанси, перспективи!
Ще нещодавно, якихось п’ять десять років тому, вулиці міст та узбіччя автомобільних трас були обвішані рекламою, як дрібного, так і великого бізнесу. Наразі все кардинально змінилося, тепер рідко, де зустрінеш білборд (рекламний щит) із рекламою. Сьогодні підприємці всіх рангів перейшли у віртуальний світ, світ глобальної інтернет-мережі.
Сайт – особа, візитна картка компанії!
Інноваційний прогрес та ера інформаційних технологій зробили свою справу. Сайт-візитка або як його правильно називати в інтернет-спільноті «лендінг» – це частина успішної роботи будь-якої компанії.
Саме сайт доносить до цільової аудиторії (покупця) або клієнта інформацію про історію та специфіку роботи компанії та допомагає вести роботу з їх обслуговування у віддаленому режимі.
Процес, технологія створення інтернет сайтів складається з певного комплексу, переліку пов’язаних один з одним і технологічних процесів, що чітко йдуть один за одним. Якщо порушити даний симбіоз і виконати процеси створення сайту не послідовно або некоректно, то фінальний ресурс швидше за все виявиться неконкурентоспроможним на IT-ринку, нерентабельним і не принесе власнику прибуток або необхідний приплив трафіку.
Розробка сайту в Харкові від IT-студії «Сео Хіт»
Створення сайту, як і будь-якого сучасного продукту проекту починається з ідеї, саме вона лягає в канву, основу функціоналу та дизайну, зовнішнього вигляду.
Сьогодні існує велика кількість готових рішень, які веб-розробники використовують як готові «движки».
Але, все ж таки незважаючи на те, що існують так звані конструктори сайтів, більшість компаній, які вшановують свою репутацію і є організаціями топ рівня воліють готувати для себе сайти та додатки з нуля на чистому коді та унікальному дизайні.
Власний програмний код, досвідчений програміст може швидко змінювати, коригувати та адаптувати під запити бізнесу, з конструкторами такі маніпуляції будуть дуже складнішими та фінансово невигідними.
Наша організація протягом тривалого відрізку часу успішно займається створенням сайту в Харкові. За час роботи наша інтернет-студія виконала сотні різних, цікавих, складних та ексклюзивних проектів. Нашим спеціалістам по плечах впорається з будь-яким, здавалося б, навіть нерозв’язним завданням.

Створення сайту ціна
від веб-студії Сео Хіт

Вартість створення корпоративного або комерційного інтернет-сайту залежить безпосередньо від складності ресурсу, його наповненості формами замовлення, скриптами, форумами тощо.
Також ціна сайту залежить від його структури, чим більше блоків, тим відповідно більше роботи буде у веб-дизайнерів, верстальників та програмістів.
В даний час дуже багато різних конструкторів сайтів, але найпопулярнішим і затребуваним заслужено протягом останніх 10 років є конструктор під назвою «вордпрес». WordPress – це система CMS (контент менеджер систем), що абсолютно вільно розповсюджується, система управління вмістом сайту, контентом. Вона має повністю вільний відкритий вихідний код і ідеально підходить для ведення невеликих приватних блогів і складених новинних ресурсів.
Замовити сайт на WordPress ціна якого вас неодмінно влаштує можна без будь-яких проблем у нашій професійній веб-студії. 

Наш проект -менеджери розроблять вам професійний інтернет ресурс, який приверне до вас нових платоспроможних відвідувачів і виведе ваш бізнес на новий рівень.
Наша організація надає послуги установки вордпрес на хостинг. Якщо у вас невеликий сайт і ви починаєте свою діяльність на просторах інтернет-спільнот, то за хостинг платити зовсім не обов’язково, ми розмістимо ваш тестовий сайт на безкоштовній платформі.
Але, якщо у вас серйозний проект і прагнете магнетизувати свій контент, то ми рекомендуємо вам вибирати платний хостинг. Доменне ім’я також важливий елемент для коректної роботи сайту, назва ресурсу повинна в повному або частковому обсязі відображати інформацію, яку ви за допомогою свого сайту доносите своїм відвідувачам.
Як замовити сайт на опенкарт недорого

Замовити сайт в Україні

В даний час можна в багатьох спеціалізованих it-компаніях, також зараз можна звернутися до фрілансерів, які встановлюють свою вартість створення сайту трохи нижче.
Але, пам’ятайте, що звертаючись до індивідуальних підприємців, приватних виконавців, ви можете отримати недоопрацьований, неякісний продукт, який працюватиме некоректно.
Замовити сайт в Україні ціна якого вас непременно влаштує, а якість виконання буде на високому професійному рівні можна без проблем у нашій студії.
У нас працюють висококваліфіковані співробітники з великим досвідом створення різноманітних інтернет-продуктів.
Замовити сайт у Харкові на платформі опенкарт можна також через нашу організацію. CMS OpenCart – це найоптимальніший ресурс для створення на ньому інтернет-магазинів. Сайти, написані на даному майданчику, дозволяють покупцеві максимально комфортно для себе знайти відповідний товар та оплатити його через зручну платіжну систему.
Професійна розробка сайтів у Харкові

Спеціалізована, професійна розробка сайтів від 

нашої компанії – це

  • Чітке поетапне слідування заданим під час проектування сайту етапам
  • Робота на результат
  • Облік пріоритетів пошукових роботів (пошукових служб)
  • Розробка пошукових запитів
  • Конкурентоспроможність
  • Гарантований висновок у ТОП пошукових систем

Наша компанія готова запропонувати своїм клієнтам професійну розробку сайтів у Києві та будь-якому іншому місті України «під ключ». Ми також займаємося просуванням інтернет-продуктів та їх якісним унікальним наповненням. Ми розробляємо лише сучасні сайти, повністю адаптовані до сучасних мобільних пристроїв.


Створення сайтів під ключ

Створення корпоративного сайту 7000 грн

Презентація компанії в інтернеті
Залучення нових клієнтів або партнерів
Розкриття переваг компанії
Рекламна площадка для продажу та реклами

Розробка інтернет-магазину
9000 грн

Продаж товарів дистанційним чином
Можливість бізнес для бізнесу В2В
Перегляд асортименту товарів з технічними характеристиками і цінами
Функція пошуку

Розробка Лендінг Пейдж
5000 грн

Збір контактних даних цільової аудиторії
Конвертація відвідувача в покупця або клієнта компанії
Залучення нових клієнтів або партнерів
Розкриття переваг компанії

Від 100 доларів Залежно від виду сайту, який підходить для Вашого бізнесу.

Будь-якої складності від 2 тижнів до декількох місяців

Компанія SEO HIT допоможе більш детально розібратися з відповіддю.

Дизайн або редизайн сайту?

Дизайн сайта

Формування у відвідувачів приємного враження
Вплив на відвідуваність веб-станиці
Індивідуальний стиль компанії

Редизайн сайту

Зміна застарілого дизайну сайту
Зміна фірмового стилю компании
Правильний редизайн сайту