Разработка корпоративного сайта

Створення корпоративного сайту на WordPress

На сьогоднішній день, для того щоб мати успішний бізнес необхідно не тільки професійно просувати свій продукт, продаючи його на реальних ринках і торгових майданчиках, але і виставляти його на віртуальних маркетплейсах і власних веб-ресурсах. Корпоративний сайт – це той інструмент, який в даний час допомагає в рази збільшити приплив платоспроможних клієнтів в бізнес сферу. У разі якщо ви хочете обзавестися зрозумілим, лаконічним, сучасним і простим у використанні веб-ресурсом, який допоможе вам розвивати вашу бізнес-ідею, бренд, то вам обов’язково необхідно звернути увагу на таку систему управління сайтів, як вордпресс. Даний «движок» по праву є найбільш популярним ресурсом, судячи зі статистичних даних саме на ньому створено понад 25% всіх існуючих в глобальній мережі сайтів. Історія движка фантастична, спочатку він замислювався розробниками, як ресурс, на якому будуть створюватися і публікуватися виключно блоги. Але, в підсумку, завдяки таланту програмістів і проект-менеджерів він став повноцінною майданчиком для різнопланових серйозних додатків. Де і як замовити сайт для організації в Харкові. Створення корпоративного сайту в Харкові – вельми поширена послуга, яку надають різноманітні компанії та веб-студії. Але, тільки звернувшись до нас, в нашу професійну сертифіковану веб-компанію «Сео Хіт» ви зможете отримати якісний, коректно зроблений продукт. Адміністративна частина, панель движка вордпресс досить проста і лаконічна, саме тому управління сайтом, створення нових сторінок і розділів, додавання і видалення публікацій, зміна дизайну посадочних сторінок здійснюється просто і легко. Для того щоб стати адміністратором свого ресурсу і повністю управляти всім функціоналом не потрібно проходити додаткові курси або відвідувати платні заняття. Плюси движка WordPress:
 • Повністю відкритий вихідний код
 • Інтегрований модель СЕО просування
 • Багатомовність. Платформа дає можливість розробникам генерувати сайти одночасно на декількох мовах
 • Велика кількість плагінів і розширень
 • Просте управління контент-матеріалом
 • Гнучкість, движок може використовуватися для створення різних сайтів, від блогів, до інтернет-магазинів
 • Велике число рішень для інтернет-комерції (E-commerce і так далі)
Розробка корпоративного сайту на СМС вордпресс нашими співробітниками здійснюється в суворій відповідності до заздалегідь затвердженого плану. В який входить, отрисовка PSD макета, html css верстка, наповнення сторінок якісним унікальним текстовим, графічним і відео контентом, інтеграція ПЗ (програмного забезпечення) і вивантаження готового зверстаного сайту на хостинг, а також його QA тестування. Створення корпоративного сайту компанії від студії Сео Хіт Ми – це професійна студія, яка протягом довгого часу успішно працює, як на внутрішньому українському, так і на європейському міжнародному it-ринку. За роки роботи ми створили десятки сотень корпоративних сайтів і додатків. Ми генеруємо продукти для різних сфер діяльності людини. Вам необхідно створити сайт для медтехніки , тоді наша студія – це те, що ви шукайте. Розробка, створення медичного сайту від нашої компанії складається з декількох етапів:
 • Аналіз
 • Рішення
 • Впровадження, інтеграція
 • Запуск

Аналіз

Створення сайту від нашої організації починається зі знайомством з клієнтом, з замовником. На цьому етапі ми знайомимося з його родом діяльності, визначаємо ключові фактори бізнесу, аналізуємо конкурентів і прописуємо портрет цільової аудиторії.

Рішення

На даному етапі ми, наша команда опрацьовує технічне завдання, коли проект затверджений обома сторонами, ми приступаємо до найважливішої, цікавою і відповідальною частини, до програмної розробки.

Впровадження

Наші фахівці розробляють всю архітектуру веб-сторінок, і переносять візуал за допомогою верстки та програмування в «живій» працює корпоративний сайт.

Запуск

Після того, як сайт готовий і протестований ми розміщуємо його доменному імені клієнта і налаштовуємо хостинг. Ми – це центр, який не встановлює для себе рамки, ми створюємо абсолютно різні комерційні інтернет-додатки, тому, якщо вам потрібен сайт для юридичних послуг або для іншої сфери, то не роздумуйте і звертайтеся за допомогою до нас. Ми розробляємо унікальні, що не повторні ресурси, так наприклад, створення сайту для стоматологічної клініки нами виконується в ексклюзивному оригиніналі.

Етапи розробки корпоративного сайту

Аналіз

Вивчення специфікації ринку
студіювання діяльності вашої компанії
Визначення цільової аудиторії

Рішення

Складання технічного завдання Затвердження ТЗ
Початок першого етапу розробки

Розробка

Розміщення на хостингу замовника Підключення домену
Тестування сайту

Бонус від компанії SEO HiT

НАВЧАННЯ РОБОТІ З СИСТЕМОЮ УПРАВЛІННЯ САЙТОМ

/10

Чому клієнти довіряють нам створення корпоративних сайтів

УКЛАДАЄМО ОФІЦІЙНИЙ ДОГОВІР
90%
СУЧАСНІ ДИЗАЙН - РІШЕННЯ
75%
КОРЕКТНА МОБІЛЬНИЙ ВЕРСІЯ САЙТУ
99%
ЗРУЧНА АДМіН ПАНЕЛЬ САЙТУ
90%
ВІДПОВІДНІСТЬ САЙТУ ВАШИМ БІЗНЕС ЗАДАЧАМ
100%
корпоративный сайт

Залишити заявку

Залишилися питання? Напишіть нам

Телефонуйте в будь-який час
Адреса
м. Харків, проспект Науки, 56
By filling out this form and clicking submit, you agree to our Политика конфиденциальности