Що таке SEO-оптимізація сайту?

Що таке SEO-оптимізація сайту?

Що таке SEO-оптимізація сайту?
SEO оптимізація – це один із способів органічного просування вашого сайту. За допомогою SEO досягається поліпшення позицій сайту в списку результатів пошукової видачі по ключових запитах користувача.

Давайте розберемося, навіщо SEO-оптимізація потрібна вашому сайту?

Пошукові системи Яндекс і Google – це ключові джерела трафіку на ваш сайт. Тому вкрай важливо, щоб сайт “попадався на очі” клієнту за певним запитом в пошуковій системі вже на першій сторінці. Адже 90% потенційних ваших клієнтів не проходять далі першої сторінки в пошуковій видачі. А це означає, що якщо ваш сайт знаходиться не в ТОП-10 рекомендованих сайтів – клієнт вас просто не побачить Вирішити цю проблему допоможе органічне SEO-просування .

ЩО ВХОДИТЬ У SEO-оптимізацію САЙТУ?

SEO ділять на два види: “Зовнішню” і “внутрішню” оптимізацію. 1. Зовнішня оптимізація – збільшення кількості посилань на ваш сайт, розміщених на інших ресурсах. 2.Регулярні публікації нових цікавих матеріалів на вашому сайті, якими будуть ділитися користувачі 3.Регістрація в пошукових системах і каталогах 4.Обмін посиланнями з популярними ресурсами 5.Актівность на блогах і форумах 6. На внутрішній оптимізація. – поліпшення нутрощі сайту. 7.Підбір ключових слів, за якими ваш сайт буде просуватися в пошуку 8.Покращення внутрішньої структури сайту 9.Ліквідація технічних помилок на сайті 10.Постоянное поліпшення інтерфейсу в сторону зручності для користувачів 11. Оптимізація зображень SEO-оптимізація – це справжній технічний світ, в якому вам доведеться розібратися, щоб просувати ваш сайт в пошукових системах Допоможемо Вам з просуванням сайту і візьмемо всю роботу на себе – компанія SEO HIT.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.